KONST / Litografier / Färglitografi 10291282
nr 1029 1282
Färglitografi
Sven X: et Erixon, signerad, PT, 1959, motivet: 47x56
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:05:22
3/4 21:53:35
700 kr
4/4 11:24:19